Na nasih straneh uporabljamo piskotke, za cimboljso uporabnisko izkusnjo! - spremeni nastavitve

marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaEU Applu ne bo naložila globe zaradi možnosti izbire privzetega brskalnika
04.04.2025

Reuters je objavil, da Apple zaradi privzetih možnosti brskalnika v operacijskih sistemih iOS in iPadOS ne bo kaznovan v skladu z zakonom Evropske unije o digitalnih trgih (DMA). Preiskava se je začela pred enim letom in naj bi se končala 31. marca, Apple pa naj bi se glede na informacije izognil morebitnim globam.

slikaZaščita vaših podatkov: Kaj storiti, ko izgubite telefon?
03.04.2025

Izguba telefona je zelo stresna izkušnja, ob predpostavki, da so v njem shranjeni občutljivi podatki, pa še toliko bolj. Naši telefoni vsebujejo veliko dragocenih informacij, od osebnih fotografij do finančnih podatkov, ki so lahko ogroženi, če pridejo v napačne roke.

slikaSony domnevno razvija 200 MP senzor
02.04.2025

Samsungovo tipalo ISOCELL HP9 200 MP je bilo uspešno v periskopskih teleobjektivih, začenši z modelom vivo X100 Ultra in nadaljujoč z modeli X200 Pro, Xiaomi 15 Ultra in kmalu z vivo X200 Ultra. Podobno je bil 200 MP ISOCELL HP2 uporabljen v glavni kameri fotoaparata Samsung Galaxy S25 Ultra.

slikaEU je družbi Apple naložila nove zahteve v okviru DMA
31.03.2025

Apple se v skladu z zakonom Evropske unije o digitalnih trgih DMA sooča z vse večjim nadzorom. Podjetje iz Cupertina je zdaj prejelo obsežne smernice za izvajanje interoperabilnosti, zlasti glede dostopa do obvestil sistema iOS ter alternativ za AirDrop in AirPlay.

članki

Več za isto ceno - podvojena količina zakupljenega prenosa podatkov


01.03.2007
Objavil: Thomas Bergant

Družba Mobitel je s 1. marcem svojim naročnikom, ki uporabljajo paketni prenos podatkov z zakupljeno količino, le-tega ob nespremenjeni mesečni naročnini podvojila. Hkrati sta jim na voljo še novi storitvi za preverjanje in nadzor porabe zakupljene količine prenosa podatkov.

Naročniki Mobitel GSM/UMTS, ki so hkrati uporabniki paketnega prenosa podatkov s tarifnimi modeli z vključenimi podatki, lahko od 1. marca brezplačno prenesejo dvakrat toliko podatkov kot doslej. Mesečna naročnina pri tem ostane enaka, nova ugodnost pa velja za naročnike-uporabnike prenosa podatkov Maksi, Mega, Giga oziroma Poslovnega Maksi, Poslovnega Mega in Poslovnega Giga paketa.

Vsem naročnikom z zakupljenimi količinami (poleg omenjenih tudi naročnikom Paketa 15.000) sta na voljo še dve novi storitvi, Poraba zakupljene količine in Monitor Alarm Zakupljene količine. Storitev Poraba zakupljene količine uporabnikom omogoča preverjanje še neporabljene zakupljene količine. Storitev lahko vklopijo prek sporočila SMS s ključno besedo PORABA K, ki ga pošljejo na številko 1919, in prek storitve Monitor, v rubriki Zakupljene količine, ki ji najdejo na mobilnem Planetu v sklopu Moj Mobitel, ali na spletnem naslovu https://monitor.mobitel.si.

Storitev Monitor Alarm Zakupljene količine pa nudi možnost obveščanja ob preseženem mejnem znesku porabe tj. 90 % zakupljene količine. Storitev Monitor Alarm Zakupljene količine lahko uporabniki vklopijo tako, da na številko 1919 pošljejo SMS s ključno besedo PORABAA, ali na podlagi izpolnjenega obrazca, s katerim lahko tudi spremenijo mejni znesek.

Več informacij o Mobitelovi ponudbi je na voljo na spletnem naslovu www.mobitel.si.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki